Hakkımızda

Erciyes Teknopark'ta kurulu firmamız endüstriyel ölçüm cihazları geliştirmek ve üretmek konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, gazla çalışan cihazlar üreten işletmelerin özellikle gaz güvenlik ve fonksiyon testlerinde kullanılmak üzere “gaz test cihazları üretimi” konusunda deneyim kazanmıştır. Amaç standart ve kullanıcı gereksinimlerine ihtiyacı karşılamaktır.

Bu anlamda gaz kaçak test cihazlarımız ve gaz debi test cihazlarımız hâlihazırda sektörde sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Gelişim sürecimiz sürekli değişim ve iyileştirmelerle devam etmektedir.

Bu süreç kullanıcı nezdinde de sürmektedir. Gerek satış sonrası servis ve gerekse ürün güncellemeler konusunda müşteri ilişkilerinin düzenli takip edilmesi esas alınmıştır.

Firmamızda, gelişen yazılım ve teknoloji olanakları en güncel şekilde yakından izlenmektedir.

Misyonumuz, ülkemiz endüstrisinin gazlı ürün testleri konusundaki teknolojik ve bilgi ihtiyaçlarına dair çözümlerin yurtiçi kaynaklarla sağlanmasıdır.

"Ölçemediğimiz süreci yönetemeyiz". Ölçüm cihazlarımız, seyreden sonuçları somut rakamlara dönüştürüp objektif sonuçlar sunar. Cihazlarımızın kalibrasyon ve tekrarlanabilirlik yetenekleri gelişmiş cihazlar ile sürekli olarak doğrulanmaktadır.

Kuruluş amacımız ülkemizin endüstriyel sahalarda dışa bağımlılığının ortadan kalkmasını sağlamak adına tüzel kişilik sıfatıyla üzerine düşeni yapmaktır.


Flosim Mühendislik Ltd.Şti.